Meos Gümrük

Biz Kimiz?

Gümrük Müşavirliği ve
Danışmanlık Hizmetleri

Gümrük Müşavirliği Hizmeti kapsamında ithalat, ihracat, transit ve diğer tüm gümrük işlemlerinizde yanınızdayız. Gümrük işlemleriniz için bir hizmet alırken deneyimli, güvenilir ve sorumluluk sahibi bir şirket seçmek, sizlere tüm işlemlerinizde zaman ve maliyet konusunda kârlılık getireceği gibi rakiplerinize karşı da güçlü bir izlenim kazandıracaktır. MEOS Gümrük Müşavirliği olarak, mevzuata hâkim Gümrük Müşavirlerimiz, dinamik müşteri temsilcilerimiz ve saha personellerimizle, ülkemizde ve dünyada ekonomiye yön veren kuruluşlara Gümrük Müşavirliği hizmeti vermektedir. Şirketimiz Gümrük Müşavirliği hizmeti kapsamında; İthalat, İhracat, Transit, Serbest Bölgeler, Geçici İthalat, Dahilde İşleme, Hariçte İşleme, Antrepo İşlemleri, Yatırım Teşvik, ATA Karnesi, Varış Öncesi Gümrükleme, Onaylanmış Kişi Statü Belgesi ve Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası olmak üzere tüm gümrük ve dış ticaret işlerinin takip edip sonuçlandırma yetkinliğine sahiptir. Şirketimizin dahil olduğu uluslararası lojistik partner ağı sayesinde dünyanın her yerinden dünyanın her yerine lojistik organizasyonlarını planlayarak Dış ticaret süreçlerinizi kurgulayıp yönetmenizde size destek olur, İşlemlerinizde Zaman ve Paradan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Dijital Arşivleme sistemimiz ile sizlere dilediğiniz zaman işlemlerinizi takip etme olanağı sunmakta, şeffaflık ilkemizden ödün vermeden tüm işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Mevzuat uzmanlarımız aracılığıyla sizlere düzenli olarak mevzuat bilgilendirmeleri yapmaktadır. Sizler de bu hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

6

Gümrükleme Alanında Yılların
Profesyonel Deneyim

Customer satisfaction

Pointure horrible margaret suitable he followed speedily. Indeed vanity excuse or mr lovers of on. By offer scale an stuff. Blush be sorry no sight sang lose ecstatic and properly.

45
K

Customers worldwide

Mentioning horrible margaret suitable he followed speedily. Indeed vanity excuse or mr lovers of on. By offer scale an stuff. Blush be sorry no properly.

UZMAN EKİP

Uzmanımızla tanışın
Gümrük Sektöründe İhtiyacınız olan Desteği verelim.

Meos Gümrük

Erdem Buldu

Genel Müdür
Meos Gümrük

Abdullah Düzce

Genel Müdür
Meos Gümrük

Turka Pruda

Co-Founder